• Свеж
Ноќта на вештерките Позадина, Терор Ноќ Тиква Позадина за Деца ноќта на Вештерките се Облекуваат за Партијата Дух Дрвја и Лилјаци со ноќта на Вештерките Тема Парти?

Ноќта на вештерките Позадина, Терор Ноќ Тиква Позадина за Деца ноќта на Вештерките се Облекуваат за Партијата

DEN 167.76
Достапно е за нарачката

Стока

【Големина】 5x3ft позадина 150cm широк*90cm високи.Нашите ноќта на Вештерките позадина позадината се доволно големи за да се види јасно, дури и од далеку, што може да се направи вашиот ноќ на Вештерките партија се повеќе примамливо. 【Материјал】 ноќта На Вештерките позадина на сликата е изработен од винил.Тоа е мала тежина и лесно можат да бидат обесени секаде каде што сакате.Нашите ноќта на Вештерките позадина на сликата може да ви даде сигурен ноќта на Вештерките партија, затоа што тоа не само што не е невкусна, но, исто така, не ја одразува светлината и мат кога ќе се земе слики.тоа е полесно да се носат и продавница, па можете да уживате во вашите следната ноќ на Вештерките партија. 【Мулти-апликација】Нашите ноќта на Вештерките позадина се погодни за сите видови на луѓе, погоден за различни родендени, прослави, забави, дипломски церемонии, настани, сите видови на фотографија tablecloths, украси, украси и сл. 【Употреба】 Нашите ноќта на Вештерките позадина вклучуваат 1pcs Среќен Роденден Банер, 2 парчиња thumbtacks, 2 парчиња клипови, 2 парчиња Лепенка и 1pcs 10m јаже.Ноќта на вештерките позадина се лесно да се инсталира.Вие само треба да играат улога на врзивен материјал јажето и да кука на ѕидот, ја обеси во 4 дупки во аголот, или стави на него со лента или thumbtacks. 【Најдобрите По-продажбата на Услугата】 Поради поштата прописи, ние укината ноќта на Вештерките Позадина кога пакување, ќе има неколку набори, но ве молам остатокот увери дека набори нема да влијае на вашата употреба. (Висат позадина и нека стојат за неколку дена, или да користите пегла на пареа за враќање на железо под сува крпа) Ако не се задоволни со нашата Тема Партија Украси, ве молиме контактирајте со нас, можете да во Рок од 30 дена да ги врати безусловно и целосно враќање на средствата.Функција : Големина : 150*90cm/ 5*3ft Материјал : винил(мие) Карактеристики : Подвижен, издржлив, перат, навремено-отпорни, еднократно, лесно да се држиме, лесно да се преземе, лесно да се DIY.Тоа е внимателно изградена со врвна опрема, и тоа ќе се покаже различни ефекти под осветлување на различни светла.Можете да ги прилагодувате осветлувањето за да се направи вашите фотографии посовршен.Еднократно, позадина платно е шарени и lifelike, давајќи им на луѓето извонредно чувство.Пакување Листа : 1x ноќта на Вештерките банер 10 метри x Јаже 1x Инсталација на алатки (2 парчиња thumbtacks, 2 парчиња клипови, 2 парчиња Велкро) Напомена : ве Молиме користете топла вода и благ детергент при чистење.Ако е потребно, само железо задната страна( не на сликата страна) за лесно да ги отстраните брчките.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата