• Свеж
Слатки сладолед Дизајн Усна Дамка Усна Вода Багра Течен Кармин Усна Пигмент Гел за Убави Девојки - Сирена Боја, како што е опишано

Слатки сладолед Дизајн Усна Дамка Усна Вода Багра Течен Кармин Усна Пигмент Гел за Убави Девојки - Сирена Боја,

DEN 191.76
Достапно е за нарачката

Стока

Сликовито боја на целиот усните.Долготрајни убавина боја.Лето црвените дека ќе заличи вашето лице и расположение!.Симпатична дизајн,лесно да се носат и користат.Опис : - Сликовито боја на целиот усните.Долготрајни убавина боја. - Лето црвените дека ќе заличи вашето лице и расположение! - Симпатична дизајн,лесно да се носат и користат.Спецификација : - Големина : прибл. 7x3 cm/2.8x1.2 inch Package Вклучува : 1 Парче Усна Stain Choose сите што ви треба во нашата продавница.Ќе имате убав купување искуство и да добиете квалитетни производи и услуги кои одговараат на политиката.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата