• Свеж
Sara-u Силикони Зглоб Бенд Рака Замена Компатибилен За -Samsung -Galaxy -Опрема S СМ-R750 Smart Watch

Sara-u Силикони Зглоб Бенд Рака Замена Компатибилен За -Samsung -Galaxy -Опрема S СМ-R750 Smart Watch

DEN 86.40
Достапно е за нарачката

Стока

Компатибилен со за -Samsung -Galaxy Опрема S СМ-R750 smart watch.Направени на животната средина силиконски материјал, не-токсични и без мирис.Мекоста е умерен, носат многу удобно.Компресија на калапи, цврсти и издржливи.Големина може да се прилагоди според околноста на индивидуални зглоб.Компатибилен со за -Samsung -Galaxy -Опрема S СМ-R750 smart watch.Направени на животната средина силиконски материјал, не-токсични и без мирис.Мекоста е умерен, носат многу удобно.Компресија на калапи, цврсти и издржливи.Големина може да се прилагоди според околноста на индивидуални зглоб.Исклучителна изработка и стилски дизајн.Совршена како подароци за вашите пријатели и семејства.Спецификации : Предмет Тип : Замена На Рачен Часовник Band Material : Silicone Color : Црна/Бела/Кафе/Сива/Небото Сино (Изборен) Големина : (Прибл.) Бендот Широк : 2cm/0.79" Бенд Должина : 13cm/5.12" ; 8.5 cm/3.35"Компатибилен Модел : за Samsung -Galaxy Опрема S СМ-R750 smart watch Quantity : 1 КОМПЈУТЕР (други додатоци демо на сликата не е вклучена)Забелешка : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39inch2.Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакетот вклучува : 1 X Замена Smart Watch Wristband (Бенд САМО, smart watch не е вклучена)(Нема мало пакет).

Особините

Најдобрите понуди во категоријата