• Свеж
FITHOME Термички Insulate Едноставна Бенто Ручек Кеси за Деца, Возрасни Жени Обновливи Трајни Кулер Ручек Tote Кеси за Мажи за Работа на Училиштето Пикник Паун Сина

FITHOME Термички Insulate Едноставна Бенто Ручек Кеси за Деца, Возрасни Жени Обновливи Трајни Кулер Ручек Tote

DEN 191.76
Достапно е за нарачката

Стока

【Материјал】 FITHOME ручек торба усвојува 3-слоеви топлинска изолација дизајн, внатрешен слој е направен од алуминиумска фолија материјал, така што FITHOME tote ручек торба може да се задржи храна топло или свеж, и повеќе топлина толерантни. 【преносни & Лесни】 големина 10.6*6.3*7.5 инч, тежина 7 унци, доволно голем за да ги собере сите храна што треба на ручек.Предниот џеб со патент да се одржи вашите лични животни. 【Издржливи се Справи и Патент】 Рачки на ручек торба се поврзани со густа бода подобрување на издржливост на тоа, ние, исто така, се згусне на рачка за да се намали притисокот на вашата страна.издржливи патент лесно и непречено без притискање, па може да се користи за долго време. 【лесно чистење】внатрешниот слој алуминиумска фолија материјал лесно да се чисти.згусне EPE пена и композитни надворешниот оксфорд ткаенина ќе го задржи вашето храна, свежа или топла. 【Удобен и Мулти-користете】Можете удобно да се спакуваат храна доволно за едно лице во канцеларија,училиште или каде сакате да одите.Совршено погодна за вежбање на отворен, пикник, BBQs, кампување,работа итн.FIThome - најдобар асистент на вашиот живот.FIThome беше основана во 2018 и трансформира од производителот, кој е формиран за 50 години.Во текот на изминатите 50 години, FIThome мора секогаш да се почитуваат за да се рафинирани во производствените процеси, прецизна контрола на квалитетот, софистицирани изработка и строги избор на суровини и материјали.Од избор на материјали за производство и испорака, секој чекор е проверени и контролирани на сите нивоа, само за да се обезбеди најдобрите производи на нашите клиенти, кој е, исто така, нашиот извршување од минатото до сегашноста.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата

Ручек Кеси,Кулер Торба,за Обновливи Ручек Торба за канцелариска Работа Училиште Пикник Плажа Ладилник и Изолирани(Боја:Кафена;Големина:302815cm)
  • Свеж

Ручек Кеси,Кулер Торба,за Обновливи Ручек Торба за канцелариска Работа Училиште Пикник Плажа Ладилник и Изолирани(Боја:Кафена;Големина:302815cm)

DEN 1603.20

★Ова ручек торба е пространа и исклучителна, погоден за вас да се приспособат на различни видови на хра�