• Свеж
Алуминиум Реле Пендреци 6 Pack

Алуминиум Реле Пендреци 6 Pack

DEN 479.76
Достапно е за нарачката

Стока

Без Логоа (празно).Спаси со пакет од 6. Елоксирани Алуминиумски w/заоблени краеви.Изберете Боја.Пакет е сите на еден боја.Розова боја е бојата на поединецот фотографија, не потемни пинк во групната фотографија. 6 Парчиња на една боја (изберете боја) алуминиумски пендреци.Без логоа или знаци.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата