• Свеж
BESSDOMM Видео Микрофон за Полнење/Vlog Кит/Youtuber Комплет, со Видео Микрофон+Tripod+Топката Главата+Телефонот Клип, Компатибилен со iPhone/паметен Телефон/Камери (BSK-1)

BESSDOMM Видео Микрофон за Полнење/Vlog Кит/Youtuber Комплет, со Видео Микрофон+Tripod+Топката Главата+Телефонот

DEN 863.76
Достапно е за нарачката

Стока

【 Мора да има Видео Микрофон Комплет】Bessdomm BSK-1 паметен Телефон Vlogging Комплет е роден за vlogging на вашиот паметен телефон и камера.Кажете збогум на сложени, скапи снимањето поставување.Овој паметен телефон комплет без напор нивоа до вашето видео, без разлика дали сте започнување на You Tube канал, се прави интервју, или off фотографирање на вашите спомени.БЕЛЕШКИ : молња адаптер кабел за i Phone и USB-C аудио адаптер кабел за некои Android телефони НЕ е вклучена. 【 BSM-1 Cardioid Микрофон со Правец на Екранот за да Снимите Аудио】 - Намалување на Шумот Микрофон : На BSM-1 микрофон значително го подобрува аудио запис, обезбедување на свежи и чисто аудио искуство, додека блокирање надвор периферните на животната средина бучава.Можете исто така да биде во можност да го следат звукот со тој приклучок за слушалки следење џек на овој микрофон.Намалување на шумот Микрофон копче за Камера и Phone : На BSM-1 микрофон значително го подобрува аудио запис, обезбедување на свежи и чисто аудио искуство, додека блокирање надвор периферните на животната средина бучава.Пакет се Вклучени : 1x Универзална Видео Микрофон 1x Прилагодливи Tripod, 1x Топката Главата ,1x Универзална паметен Телефон Клип,1x Шок Планината, 1x Пена, 1x Торба Торбичка, 1x Кожен Winderscreen.BSK-1 Vlogging Микрофон за Светло во Видео Комплет е Совршен за Live Stream, Снимање на Видео, Youtube, Facebook, Tiktokers и за Vloggers. 1 Година Замена Gurantee, плус пријателски поддршка на корисниците и consulation додека имате било производ проблем.Само оставете ги вашите прашања и повратни информации за , ние обично одговор во рок од 2 часа, седум дена во неделата.Бренд : BESSDOMM.Модел Бр. : BSK-1. Компатибилност : Сите i Phone и Smartphones, Mirrorless Камери.Бренд : BESSDOMMModel Бр. : BSK-1 Compatibility : Сите i Phone и Smartphones, Mirrorless Камери.Мора да Знае : Молња Кабел за i Phone е ексклузивна.Белата кабел (Apple Молња кабел) не се вклучуваат во комплет.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата