• Свеж
Жешки Крем Целулитот Третман Стомакот Масти Горење на Жените и Мажите Целулитот Отстранување Пот Крем Губење на Тежината Слабеење Тренингот Подобрувач За Стомако

Жешки Крем Целулитот Третман Стомакот Масти Горење на Жените и Мажите Целулитот Отстранување Пот Крем Губење

DEN 239.76
Достапно е за нарачката

Стока

Елиминирање на Масти : пот жешки крем можат ефикасно да се прекине огромното масти, ја стимулира крвната и лимфната циркулација, го инхибираат генерација и акумулација на целулитот, рамна од вишокот на водата, отровите и штетните материи од телото.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата