• Свеж
EuisdanAA Пластични Пневматски Пригушувач Издувниот Воздух Линија Silencer 1/2 PT Портокал, 4pcs(Silenciador де línea де aire де избега де silenciador neumático де plástico 1/2 PT naranja, 4 piezas

EuisdanAA Пластични Пневматски Пригушувач Издувниот Воздух Линија Silencer 1/2 PT Портокал, 4pcs(Silenciador

DEN 2229.60
Достапно е за нарачката

Стока

Име на производ : Пневматски Пригушувач; Боја : Портокал; Конец Надворешниот Дијаметар : 1/2 PT / 20mm.Тема Должина : 9mm / 0.35"; Вкупната Големина По Парче : 54 x 24mm / 2.1" x 0.94" (H*D); Нето Тежина : 64g.Течност Тип : Воздух Вакуум; Оперативен Притисок : 1-10.2 kgf/cm^2(0-1 носители.0 mpa); Негативен Притисок : -750mmhg(10 Torr).Температурата на работа Опсег : 0-60 целзиусови степени; Tube Материјал : СТП/Најлон и Полиуретан(Rango де temperatura де funcionamiento : 0-60 grados целзиусови степени; Материјал del tubo : СТП / nailon y poliuretano.Пакет Содржина : 4 x Пневматски Пригушувач(Contenido del paquete : 4 x silenciador neumático.Euisdan AA Пластични Пневматски Пригушувач Издувниот Воздух Линија Silencer 1/2 PT Портокал, 4pcs FEATHERSApplication - се користи да се намали динамиката на бучава на пневматски компоненти или уреди за издувни гасови.PARAMETERProduct Име : Пневматски Muffler Body Материјал : Plastic Tube Материјал : СТП/Најлон и Polyurethane Color : Orange Operation Притисок : 1-10.2 kgf/cm^2(0-1 носители.0 mpa)Операција Температура : 0-60 Celsius Total Големина По Парче : ?54 x 24mm / 2.1 x 0.94 инчен (H*D)Тема Надворешниот Дијаметар : ?1/2 PT / 20mm?Тема Должина : 9mm / 0.35 inch Package Content4pcs x?Пластични Пневматски Muffler Description во Spanish Silenciador де línea де aire де избега де silenciador neumático де plástico 1/2 PT naranja, 4 piezas Nombre del producto : Silenciador neumático; Боја naranja; Diámetro надворешноста де ла rosca : 1/2 PT / 20 mm Longitud де ла rosca : 9 mm / 0,35"; Tamaño вкупно por pieza : 54 x 24 mm / 2,1" x 0,94" (H * D); Peso neto : 64g Tipo де fluido : Vacío де aire; Presión де funcionamiento : 1-10.2 kgf / cm ^ 2 (0-1 носители.0 mpa); Presión negativa : -750 mmhg (10 Torr) Rango де temperatura де funcionamiento : 0-60 grados целзиусови степени; Материјал del tubo : СТП / nailon y poliuretano Contenido del paquete : 4 x silenciador neumático.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата