• Свеж
Homyl Вклучено Smart NFC Паметни за iOS Android и Windows NFC Мобилни Телефони Црното - црно-US14

Homyl Вклучено Smart NFC Паметни за iOS Android и Windows NFC Мобилни Телефони Црното - црно-US14

DEN 863.76
Достапно е за нарачката

Стока

* Контрола на Апликациите (можете да напишете фиксна процесот на листата пред време, и ќе го стартувате апликации секое време со едноставно допир. * Мулти-функционални NFC паметни , главната функција е да ги чувате и размена на лични информации, како и содржини за мобилни и лична приватност енкрипција , поддршка за , , , просо и други DNF-от за мобилен телефон. * Брзо да ја започнете апликацијата телефон, однапред ќе треба да брзо да ја стартувате програмата startup напишано во smart , кога smart допира телефонот автоматски ќе се најдат и да ја стартувате програмата. * Споделување и Трансфер на информации (испрати приватна порака/Слика/бизнис картичка/ веб-сајт линк до лицето што сакате да го споделите со едноставен допир). * За заклучување и вашиот Паметен телефон или таблет брзо, скриј стан кога ќе го напуштите вашиот паметен телефон сам.Опис : - Заклучување и вашиот Паметен телефон или таблет брзо, скриј стан кога ќе го напуштите вашиот паметен телефон сам - Share & Пренос на информации (испрати приватна порака/Слика/бизнис картичка/ веб-сајт линк до лицето што сакате да го споделите со едноставен допир) - Контрола на Апликациите (можете да напишете фиксна процесот на листата пред време, и ќе го стартувате апликации секое време со едноставно допир. - Брзо стартувате апликацијата телефон, однапред ќе треба да брзо да ја стартувате програмата startup напишано во smart , кога smart допира телефонот автоматски ќе се најдат и да ја стартувате програмата. - Мулти-функционални NFC паметни , главната функција е да ги чувате и размена на лични информации, како и содржини за мобилни и лична приватност енкрипција , поддршка за , , , просо и други DNF-от за мобилен телефон.Спецификација : - Материјал : Метал - Ширина : 8mm/0.31 инчен Дијаметар : 16mm/0.63 inch Package Вклучува : 1 Парче NFC Smart Изберете сите што ви треба во нашата продавница.Ќе имате убав купување искуство и да добиете квалитетни производи и услуги кои одговараат на политиката.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата