• Свеж
Cobahom 4 Парчиња Мини Коса Клипови Цвеќиња за Коса Ноктот Клипови Метал Шноли за Девојки Деца Деца Тинејџери Жените Одмор Патување Свадба Декорација,Симпатична Daisy Цв

Cobahom 4 Парчиња Мини Коса Клипови Цвеќиња за Коса Ноктот Клипови Метал Шноли за Девојки Деца Деца Тинејџери

DEN 165.36
Достапно е за нарачката

Стока

Токму она што го барате : мини коса клипови се цврсти, се вклопуваат добро со вашата боја на коса, држете го вашиот косата назад и во местото во текот на целиот ден без лизгање, и се лесни за да им помогнам надолу за да го отворите.Косата barrettes се совршен за дами и девојки од сите возрасти.Косата ноктот клипови се совршен подарок за родендени, мајката ден, денот на вљубените, итн.Издржлив Материјал : косата клипови за девојки се направени од алуминиумски материјали, стилски и текстура, и со сигурна метал, извори за да ги направи повеќе издржливи.На ноктот коса клипови не ќе се скрши и ќе имаат за годините што доаѓаат.Одговара на Повеќето Луѓе : Нашите мали коса клипови се погодни за повеќето типови.Дали имате 2 A или 4 C косата, може да се носат овие се одличен изглед секој ден.Нема разлика каде ќе ја носите, да бидат подготвени да се добие пофалби на вашиот updo.Широка Примена : Ова коса клип држи косата подалеку од вашето лице додека сте стави на шминка или да работи.Косата клипови се рамна и мазна, што им овозможува да се менува во текот на вашата коса за лесно да ги носат.Големина и Боја : 4 Пакет 2.5*2.5 cm/0.98*0.98 инчи метал ноктот клипови.4 различни бои (Розова+Сина+Жолто+Сива ) во вкупниот за вашата различни секојдневно расположение, запознавање, или други потреби.Опис на производот : убавината на мини коса клип тренд е вие не треба многу време за да се вклучат во вашиот изглед.Нашиот цвет коса клипови може да ви помогне да го прави супер брз и лесен updo на мува.Сите во сите, процесот треба да трае околу 30 секунди.КАРАКТЕРИСТИКИ : Пронајдете инспирација во овие прекрасни и остварливо коса вилица клипови тие ќе ти ги бара доста и полиран, без разлика на вашиот стил.Мали коса клипови се добри за фаќање на косата кога ќе го користите на било повод лица, бања, шминка, итн.Тие се лесно да се стави на со една рака и задржете ја косата добро.Идеален за сите типови коса : Долга коса, кратка коса, права коса, кадрава или брановидна коса, средна густа коса, и густа коса.Клипови за коса се одржи на косата, цврсто, но излезе нежно.Тие не се повлече за коса или да наштети на вашиот скалп.Топло Информации : 1、Бидејќи на осветлување и поставки на екранот, ве молиме имајте на ум не може да биде благо боја разликата помеѓу сликите и вистинскиот производ. 2、не носат косата додатоци кога спиеш за да се избегне оштетување. 3、Употреба на стајлинг производ за неколку минути пред носење на косата додаток.Не спреј стил производ директно на површината на косата додаток. 4、Кога се користи или складирање, да се избегне складирање со остри објекти за да се избегне гребење на површината. 5、За големина : големината е мерени рачно.Поради различни мерни методи, може да има некои грешки.Димензии се предмет на вистинскиот производ.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата