• Свеж
М. А. В Versicolour Усна Дамка-ТЕТОВАЖА на МОЕТО СРЦЕ

М. А. В Versicolour Усна Дамка-ТЕТОВАЖА на МОЕТО СРЦЕ

DEN 396.24
Достапно е за нарачката

Стока

Усна Glosses.M·A·C Versicolour Дамка е крајната фузија на сјај и дамка во една течност формула која што се топи на вашите усни за целосна-на сјајни сјај кој трае и трае.Исполнет со emollient масла, својата крем, лесна текстура останува светла, lustrous и толку удобно без воопшто да напукнување или пилинг. 0.28 oz.By M·A·C; направени во САД.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата