• Свеж
Џек Шунка Autographed Steelers 63-76 ТБ Мини Шлем W/HOF-Beckett W Холограмот Сребро.

Џек Шунка Autographed Steelers 63-76 ТБ Мини Шлем W/HOF-Beckett W Холограмот Сребро.

DEN 2040.00
Достапно е за нарачката

Стока

Ние Се Залагаме За Голема Услуга На Клиентите Со Брза Испорака.Ние Учествуваме Во Над 500 Autographs Signings Годишно.Ние Сме Мал Бизнис, Кој Започна Со Едно Лице И 19 Години.За Вашето Задоволство И Се Повторува Бизнис Е Нашата Цел.Ова е Страна Autographed Мини Шлем на Џек Хем на Питсбург Steelers.Ова е Riddell Фудбал 63-76 Мини Шлем.Овој предмет има Beckett Сведок Автентикација, кој Доаѓа со Beckett #'ed Налепница холограмот и генерички Beckett ГРБ.Можете да го погледнете овој објект на Beckett веб-страница и тоа покажува кога и каде објектот е потпишан.Тоа беше потпишан или на јавен autograph изглед или Приватен декрипциски.Ова е акции слика на објектот.Иако вие може да не ја прими оваа точната ставка, ставката што сте ја добие е речиси идентична и сосема нов во одлична форма.Ние го цениме вашиот интерес за нашите објекти и ние се надеваме дека можеме да ги направиме сите трансакции професионални и задоволување.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата