• Свеж
AirTags Случај Компатибилен со AirTags 2021-Метал Airtag Случај Keychain со 2PCS HD Заштитна Фолија, Анти-Нула Airtags Држачот за Apple AirTags, Лесно се закачи за Клучеви, Ранци

AirTags Случај Компатибилен со AirTags 2021-Метал Airtag Случај Keychain со 2PCS HD Заштитна Фолија, Анти-Нула

DEN 100.32
Достапно е за нарачката

Стока

✨【 HD Заштитна Фолија】 Специјално дизајнирани за Airtags, high-definition TPU филм,high-definition TPU филм екран заштита филмот има силно лепило, лесно да го инсталирате, цврсто прикачен на филмот, и не влијае на чувствителност на допир. ✨【Компактен лесен дизајн додава само малку тежината на уредот. ✨【Лесен за Употреба】 : Квалитет на метал, отпорно на гребење и издржливи во употреба, лесно да се отвори/затвори пролет прстен затворач помош на брзи заклучи/отклучи. ✨【Она Што Ќе Добиете За】 : Заштитна Случаи.Само Заштитни Случај, не вклучувајќи го уредот за Airtags.Никогаш не ја изгуби својата Air Tags во вашата торба некогаш повторно со оваа заштитна метална Air Tags случај со кој се одвојува keychain.Против Пролизгување + Анти-Нула + Нечистотија-отпорни + Shockproof Air Tags случај Вклучува тешки-должност keychain обрачот (за прикачување на вашиот копчињата или вашата торба).Се вклопува удобно над вашиот Air Pods за заштита, што е и модерен и лесен.Што се вклучени со купувањето : . 1*Air Tags метал случај. 1*Монтажни keychain. 2*HD Заштитна Фолија.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата