• Свеж
Покемон Сон Радар - 3DS [Дигитален Код]

Покемон Сон Радар - 3DS [Дигитален Код]

DEN 239.76
Достапно е за нарачката

Стока

Играчите ја преземат улогата на асистент на Професорот Синтез, научник изучување на нов регион наречен Interdream Зона.На Покемон дека играчите се фати во Покемон Сон Радар може да има Скриени Способности не се на располагање во Покемон Црна Верзија 2 и Покемон Бела Верзија 2, и многу од предметите се наоѓаат во Покемон Сон не може да се најде никаде на друго место.Како играчи барање за Покемон, тие исто така може да се сретне Сон Облаци содржат Сон Orbs.Сон Orbs може да се користи за да се соберат тешко да се најдат предмети или за да ја надградите вашата опрема, што го прави полесно да се фати Покемон.Покемон Сон Радар е сосема 2 D искуство, што им овозможува на играчите користат неколку различни карактеристики на Nintendo 3 DS систем, вклучувајќи го и Nintendo 3 DS камера, автоматиката и зголемени-реалност технологија.Играчи ќе ви се фати Покемон, со поместување на Nintendo 3 DS да се откријат скриени Покемон во Interdream Зона, место меѓу реалноста и соништата.Играчи може да се фати Покемон, со поместување на Nintendo 3 DS да се стремите и пука греди во нив.Покемон фатени со користење на Покемон Сон Радар може да биде префрлена во Покемон Црна Верзија 2 и Покемон Бела Верзија 2, помагајќи им на играчите да се изгради нивните списокот на Покемон.Покемон Сон Радар, исто така, вклучува и некои тешко да се добие Покемон, давајќи им на играчите уште повеќе мотив да се фати нив и за нивните Покемон Црна Верзии 2 и Покемон Бела верзија 2 игри.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата