• Свеж
(2 Парчиња) Supershieldz Наменета за Apple iPhone 8 Плус и iPhone 7 Плус (5.5 inch) Калено Стакло Екран Заштитник со (Лесна Инсталација Фах) Анти Нула, Балон за Слободни

(2 Парчиња) Supershieldz Наменета за Apple iPhone 8 Плус и iPhone 7 Плус (5.5 inch) Калено Стакло Екран Заштитник

DEN 239.76
Достапно е за нарачката

Стока

Забелешка : поради i Phone 8 Плус / i Phone 7 Плус екрани се криви рабовите дека нашите екран заштитници се намерно се произведуваат помали од телефонот е вистински екран за случај компатибилност и издржливост.Направен од висок квалитет на калено-стакло за максимална нула заштита и без остатоци кога отстранети. 2.5 D заоблени работ стакло за утеха на прстите и раката; 9 H цврстина, 99.99% HD јасност, и се чува оригиналната допир искуство.Hydrophobic и oleo фобичен слој за да се намали пот и намалување на отпечатоци од прсти.Вклучува 2 парчиња калено стакло екран заштитници.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата