• Свеж
wgadjnu Заштитна Години Лактот Индексирање за Безбедност на Цртан филм Перница Опрема Коленото Влошки Бебе Бебе Нега

wgadjnu Заштитна Години Лактот Индексирање за Безбедност на Цртан филм Перница Опрема Коленото Влошки Бебе Бебе

DEN 1356.00
Достапно е за нарачката

Стока

Големина : 16*14 CM/6.3"*5.5".Материјал : Памук.Еластичен, Така Што Влошки Можат Да Бидат Лесно Падна И Исклучување.Заштити Бебето Од Удари И Модринки Кога Тие Учат Да Одат.Направени Од Издржлив,меки И Удобни Материјал,направи Вашето Бебе да се Движат Слободно. 100% Сосема нов и висок quality Made од издржлив,меки и удобни материјал,направи вашето бебе да се движат слободно.Еластичен, така што влошки можат да бидат лесно падна и исклучување.1 Пар Kneepad It е флексибилен,удобно и прекрасна боја,вашите деца ќе се допаѓа многу.Материјал : Cotton Size : 16*14 CM/6.3"*5.5"Заштити бебето од удари и модринки кога тие учат да одат.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата