• Свеж
Hermitshell Тешко ЕВА Патување Случај се Вклопува Anker PowerCore Тенок 5000 Пренослив Апарат Ултра Тенок 5000mAh Надворешни Батеријата

Hermitshell Тешко ЕВА Патување Случај се Вклопува Anker PowerCore Тенок 5000 Пренослив Апарат Ултра Тенок 5000mAh

DEN 239.76
Достапно е за нарачката

Стока

Hermitshell Тешко Патување Складирање Торба За Носење.Заштитете го вашиот омилен уред од испакнатини учениците и гребнатини.Направени за да ги собере Anker Power Core Тенок 5000 Пренослив Апарат Ултра Тенок 5000m Ah Надворешни Батеријата.Материјал : ЕВА, Боја : Црна, Внатрешна Големина : 5.5"x 2.7"x0.7".За продажба е случај само (уред и додатоци се продаваат посебно).Hermitshell Тешко ЕВА Патување Случај се Вклопува Anker Power Core Тенок 5000 Пренослив Апарат Ултра Тенок 5000m Ah Надворешни Батеријата.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата