• Свеж
Crisist Крпа Куки, Силна Имајќи Тежина Лепило Куки Обновливи Не‑Дупчење за Кујни за Бањи за Балкони

Crisist Крпа Куки, Силна Имајќи Тежина Лепило Куки Обновливи Не‑Дупчење за Кујни за Бањи за Балкони

DEN 1706.40
Достапно е за нарачката

Стока

Оваа кука е погоден за сите видови на мазни површини, како што се керамички плочки, керамика, дрво, метал, пластика, итн.Тоа не е препорачливо да се користи на вар ѕидови, насликани на ѕидовите, суви ѕидови и текстура позадина, во спротивно ќе падне или оштетување на вашите ѕидови.На задниот дел од кука е супер силно лепило.И нејзините единствени моден изглед и јасно дизајн е многу погодна за прекрасна модерна дома декорација.Овој производ е направен од цврстата од не ' рѓосувачки челик и е дизајниран со стабилна структура за да се обезбеди својот висок квалитет и долг животен век.Својот лесен дизајн и силна имајќи тежина го направи тоа не е лесно да падне.Овој производ може да се широко се користат во бања, отворено и кујната, исто така, може да се користи како грб кука, чанта кука, копче за кука, растенијата кука, крпа кука, купот кука, таванот кука и други украси.Тоа е исто така се идеални за Божиќ или други празник украси.Овој производ е лесно да се користи и да ги отстраните.Вие само треба да чиста и сува површина, и потоа го ставаат на јадицата на мазна површина.Тоа ни штети на ѕидот ниту пак да се бара ноктите и дупчење.Функција : 1. Овој производ е направен од цврстата од не ' рѓосувачки челик и е дизајниран со стабилна структура за да се обезбеди својот висок квалитет и долг животен век.Својот лесен дизајн и силна имајќи тежина го направи тоа не е лесно да падне.2. Овој производ е лесно да се користи и да ги отстраните.Вие само треба да чиста и сува површина, и потоа го ставаат на јадицата на мазна површина.Тоа ни штети на ѕидот ниту пак да се бара ноктите и дупчење.3. На задниот дел од кука е супер силно лепило.И нејзините единствени моден изглед и јасно дизајн е многу погодна за прекрасна модерна дома декорација.4. Оваа кука е погоден за сите видови на мазни површини, како што се керамички плочки, керамика, дрво, метал, пластика, итн.Тоа не е препорачливо да се користи на вар ѕидови, насликани на ѕидовите, суви ѕидови и текстура позадина, во спротивно ќе падне или оштетување на вашите ѕидови.5. Овој производ може да се широко се користат во бања, отворено и кујната, исто така, може да се користи како грб кука, чанта кука, копче за кука, растенијата кука, крпа кука, купот кука, таванот кука и други украси.Тоа е исто така се идеални за Божиќ или други празник украси.Спецификација : Предмет Тип : Лепило Hook Material : Нерѓосувачки Челик, Plastic Paste Одбор Големина : Прибл. 7.9x7.9cm/3.1x3.1in Hook Големина : Прибл. 6.3x6.3x3cm/2.5x2.5x1.2in Weight : Прибл. 70g/2.4 oz Style : Модерна и Simple Application : Погоден за бања, тоалет, балкони, кујни и хотели Пакет Листа : 1 x Паста Board1 x Hook Note : 1. Ве молиме овозможи 0-2 cm грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Особините

Item Type:
Adhesive Hook
Material:
Stainless Steel, Plastic
Paste Board Size:
Approx. 7.9x7.9cm/3.1x3.1in
Hook Size:
Approx. 6.3x6.3x3cm/2.5x2.5x1.2in
Weight:
Approx. 70g/2.4oz
Style:
Modern and Simple
Application:
Suitable for bathrooms, toilets, balconies, kitchens and hotels
Package List:
1 x Paste Board1 x Hook :
1. Please allow 0‑2 cm error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

Најдобрите понуди во категоријата