• Свеж
Автомобил Шатор Вшмукување Чаша Кука, 4pcs/Set Вшмукување Чаша Кука со Обезбедување на Кука Шатори Tarp за Висока Јачина и мала Тежина Лесно се Инсталира, Погоден за Авто

Автомобил Шатор Вшмукување Чаша Кука, 4pcs/Set Вшмукување Чаша Кука со Обезбедување на Кука Шатори Tarp за Висока

DEN 311.76
Достапно е за нарачката

Стока

【ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА】Едноставно им помогнам на Вшмукување Чаша на мазната површина за чистење, ротирање на рачка за да го заклучите безбедно и тоа не би нула вашиот автомобил. 【Апсолутно Безбеден 】На вшмукување-кука е подобар начин да се обезбеди речиси ништо.Нема повеќе да се грижи за товари кои не се безбедно да се вклучат. 【Отворено Кампување】, исто Така, се врзуваат шатори и tarps за автомобили и камиони за лесен автомобил кампување. 【Широко се користи】Тоа може да биде вметнат на било авион позиција како што се автомобили, домови, канцеларии, итн., без да предизвика штета на дрво;. 【Обновливи 】Овој производ е издржлив.Кога не се лизга мат е ослабен поради прашина, тоа само треба да се исчистат со вода, и stickiness може да се врати по сушење;.Спецификација : Боја : Black Product димензии : дијаметар 70mm Material : PUWidely се користи : Тоа може да биде вметнат на било авион позиција како што се автомобили, домови, канцеларии, итн., без да предизвика штета на дрво;Чиста СТП материјал, нанотехношка, со висок лепливоста, посилно против пролизгување ефект отколку обичните против пролизгување душеци, тоа може да се држи на мобилен телефон во 90° страна без паѓање или дури и ротирачки за 180° без паѓа;Висока температура отпор : не се топи под 105°C, и не ќе ги кородираат инструмент-таблата кога е поставен на автомобил табла за долго време, оставајќи нема траги на пејст позиција;Овој производ е издржлив, без мирис и невкусна.Кога не се лизга мат е ослабен поради прашина, тоа само треба да се исчистат со вода, и stickiness може да се врати по сушење;Пакет се Вклучени : 4 x Suction Првенство Кука.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата