• Свеж
Косата Влакна Апликатори, Професионални Коса Зграда Влакна Спреј Апликатори Коса Прав Апликација Млазницата Коса Задебелување Алатки

Косата Влакна Апликатори, Професионални Коса Зграда Влакна Спреј Апликатори Коса Прав Апликација Млазницата

DEN 261.36
Достапно е за нарачката

Стока

КОСАТА ВЛАКНА АПЛИКАТОРИ - косата влакна апликатори е специјално се користат да се применуваат влакна прецизно да се тенки области на косата, веднаш одлуки коса полна и густа.ЕКОНОМСКО - На апликатори може да се направи косата влакна повеќе рамномерно во прилог на косата, со добра адхезија ефект, и во исто време да се избегне губење на косата влакна предизвикани од нерамна прскање.УНИКАТЕН ДИЗАЈН - меки Силиконски млазницата, безбедно и еко-пријателски, нема штета на косата и скалпот.Складирање бин дизајни, кога со помош на специјален млазницата, тоа може да се сместат млазницата капак, тоа исто така може да се сместат долго род млазницата.УПОТРЕБА - Ротирање и unscrew коса влакна маска, заменете ја шише покрие со нашата коса влакна апликација млазницата, притиснете спреј главата, можете лесно може да се спреј за коса влакна.ОБНОВЛИВИ - косата зграда влакна апликатори може да се користи постојано, и тоа може да се користи со чешел за точно да се создаде совршена косата.Погоден за 6g и 16g коса влакна шишиња.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата