• Свеж
SaiDian 5Pcs/Set EMC EMI во Близина на Поле Сонда 9KHz-3GHz SMA Женски Антена Казна за Извршени Зрачење

SaiDian 5Pcs/Set EMC EMI во Близина на Поле Сонда 9KHz-3GHz SMA Женски Антена Казна за Извршени Зрачење

DEN 1002.96
Достапно е за нарачката

Стока

DC седиште : DC-022 B внатрешна кор 2.0 круг игла.Работна Фреквенција : 9 K-3 G (Кога е во употреба, ве молиме да ги задржи вашите раце подалеку од PCB одбор.).Конектор : SMA женски (надворешниот заб внатрешна дупка).Тежина : 21g.Производи вклучуваат : 1 Set(5pcs)сонди.Прирачник за мерење, со мала грешка.Ве молиме проверете големина во детали пред да купите.Вистински бои може малку да се разликуваат од сликите, како што тоа зависи од специфичните monitor settings и светлина од светлината.Ние високо го цениме сите клиенти мислења за подобрување на продажба, исто така, ако нешто ви се незадоволни, ве молиме контактирајте со нас за веројатно најдобро решение.Пакет се вклучени : 5 Pcs/Set.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата