• Свеж
Лаура Ешли Тенџере 13.8x6.5х5.7inch, Слободни Стои, Совршен за Кујна, Провизии, Во Кабинетот, Countertop, во Сатенски Aristo Капак Организатор

Лаура Ешли Тенџере 13.8x6.5х5.7inch, Слободни Стои, Совршен за Кујна, Провизии, Во Кабинетот, Countertop, во

DEN 370.80
Достапно е за нарачката

Стока

Димензии : 13.8"x 6.5"x 5.7".Рѓа Отпорни Заврши.Издржливи Челична Рамка.Се вклопува капаци, ги опфаќа и сечење на табли.Бесплатни стои, може да биде ставен на countertop или во кабинетот.Се елиминира нередот со Лаура Ешли капак организаторот.Има мноштво елементи, како што садови и тави капаци, сечење на табли, bakeware и повеќе!Оваа рек веднаш организира вашиот кабинети што го прави лесно да се најде она што го барате исто така креирање на повеќе меморија.Бесплатни стои дизајн им овозможува тоа да биде ставен на еден countertop или во внатрешноста на плакарот.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата