• Свеж
Затвореноста Шапка Руно Beanie Капа Сите Натпревар Хеџинг Капа Плус Сомот Топло Ладно Шапка Унисекс Плетени Куп Шапка

Затвореноста Шапка Руно Beanie Капа Сите Натпревар Хеџинг Капа Плус Сомот Топло Ладно Шапка Унисекс Плетени

DEN 143.76
Достапно е за нарачката

Стока

100% Полиестер.Увезени.Материјал -Оваа капи изработени од високо квалитетни материјали.Многу мека и пријатна, рака-плетени од чувствуваат, блиску до кожата, давајќи ви трае топлина и мекост.Дизајн-Едноставен стил на дизајн, никогаш не се застарени.Нови движат модна изјава на зимската сезона.Плетење beanie ви овозможува да изгледаат добро кога неговата студено надвор.Карактеристики-Лесно да се спарите со зимска облека.Се носат за времето во стил да јакна или џемпери.Тоа се одразува на модерен секојдневен носат стил.Тоа ви држи топло за велосипедизам, пешачење, аикидо, уметничко лизгање, скијање, одење или само за читање.Прекрасен Подарок Идеја-Ова ќе биде најдобриот избор за вас, вашите пријатели или вашето семејство.е Wow-Изненаден подарок за Божиќ, роденден, годишнина, прославувањето на партии итн.Рака Мие и во Машина Перат, рака мие, се препорачува.Гаранција за квалитет-Нашата продавница обезбедува спектар на Дуксери/Суичери/јакна/капи/маици/блузи/фустани/чевли/очила/детска облека, како и tablecloths/приврзоци и други домашни декорации.Ние се обезбеди 100% задоволството на клиентите.Ако прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.На прв избор за мода жени/Мажи е добар избор за излегување.Топло и удобно, да ги придружуваат низ долгата студена зима.Најдобар подарок за вашето бебе и за вашата љубов.Моден топла капа.На сплетам флексибилност е голем и се погодни за било која големина.Многу флексибилни и се погодни за сите возрасти.Погоден за наврати : секојдневно, на повик.Направени од високо-квалитетни материјали, тоа е издржлив и погоден за секојдневна облека.Перење совет : нежно миење на рацете.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата