• Свеж
NuvoEssence Водоотпорен Чистење на Кожата на Лицето и Телото Четка Exfoliator Систем

NuvoEssence Водоотпорен Чистење на Кожата на Лицето и Телото Четка Exfoliator Систем

DEN 788.64
Достапно е за нарачката

Стока

Отпорен на вода единица за употреба во туш или када, погодно за лицето и телото чистење и ексфолиране. 2 обраснат сунѓери за примена на кожата чистење/третман сапуни и лосиони.Мала мека bristled четка, идеален за чистење на лицето.Пакет Димензии : 20.32 см X 24.892 cm X 9.144 cm (Dxšxv).Nuvoessence-вашиот сопствен спа во кутија : професионални кожата чистење со четка систем.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата