• Свеж
Polytree Мода 6 Неонски Бои 3d Метал Помине Уметност Тркала (Ѕвезда и Тркалезни ти)

Polytree Мода 6 Неонски Бои 3d Метал Помине Уметност Тркала (Ѕвезда и Тркалезни ти)

DEN 47.76
Достапно е за нарачката

Стока

Професионални помине налепница за нокти одлуки.Погоден за професионални или домашна употреба.Облик : Рамен Грб Половина Круг & Петокрак Облик.Големина : 2mm-5mm/0.08-0.20 инчен (Прибл.).Спин Големина на Тркало : 6cm/2.36 инчен (Прибл.).Елегантна и моден стил, лесно да одговара на било какви нокти во боја.Лесно да се применуваат на природни или вештачки нокти.Погоден за користење на врвот на ноктите полирање, УВ градител гел, акрилик, итн.Исто така, погодна за декорација на вашиот мобилен телефон, имајте на ум книга, честитки, занаети, итн.Пластичен сад дава лесен за складирање и организација.Пакетот Вклучува : 1 x Помине Уметност Декорација Тркала.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата