• Свеж
SKOXI Брз Безжичен Полнач, Twisty 10W Безжични Полнење Подлога и Прилагодливи Стојат, Qi-Уверение, Компатибилен iPhone XR/Xs Max/XS/X/8/8 Плус, Брзо Полнење Галакси S10/S9/S9+/S8/S8+ и Повеќе

SKOXI Брз Безжичен Полнач, Twisty 10W Безжични Полнење Подлога и Прилагодливи Стојат, Qi-Уверение, Компатибилен

DEN 359.76
Достапно е за нарачката

Стока

【10 W&7.5 W&5 W безжичен полнач режими】 : 3 полни режими 10 W брз полнач за Samsung Галакси S10,S10+,S10 E, S9+, S9, Note 8, S8, S8+, S7, S7 Работ, S6 Работ+, Забелешка 5.итн И 7,5 W брз полнач Работи со i Phone 11/11 pro/11 про max/XS Max/XS/XR/X/8/8 Плус И 5 W за други чи овозможи уреди. (Пакет НЕ содржи AC адаптер!). 【Twisty дизајн】 : Полнење како телефонот стојат по извртени се идеални за употреба со Лицето ИДЕНТИФИКАЦИЈА, следење на пораки или гледате видео записи или филмови.Исто така Бесплатно како безжично полнење рампа, кога е потребно. 【Полнење преку случаи】 : Лесно полнење преку повеќето случаи и ги покрива. (Случаи на повеќе од 5mm дебелина, метал, магнетни додатоци или со кредитни картички може да предизвика врска неуспех, pls отстрани пред да се користи.). 【Силикони Круг & подрумот】 : Силикони круг површината за лизга-доказ за да се задржи вашиот телефон тесни во место, силикони подрумот обезбедува безбедност за вашиот уред за време на полнењето. 【Мека бела LED】 : Интелигентни LED индикатор за да се покаже на статусот на полнење за безбедно полнење.Белата светлина е мека во осветленост кога се полни, така што лесно може да го најдете вашиот телефони во мрак и тоа нема да се наруши вашиот сон.Samsung Галакси S10/S10+/S10 E.Samsung Галакси S9/ S9+/ S8/S8+/S7/ S7 Edge/ S6/S6 Edge/S6 Работ Плус/Забелешка 9/ Note8/Note5.итн. -i Phone XS MAX/XR/XS. -i Phone X/i Phone 8/ i Phone 8 плус.LG V30/LG G6/G2/G3. Google Nexus 4/5/6. Nokia 9 / Nokia Lumia 920 / 1020 / 928 / Lumia 950xl / 950. HTC 8 X / HTC Droid ДНК / Rzound.Други чи-от уреди.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата