• Свеж
Actiontec Q1000 за Qwest Безжичниот N VDSL Модем Рутер

Actiontec Q1000 за Qwest Безжичниот N VDSL Модем Рутер

DEN 1079.52
Достапно е за нарачката

Стока

Ова е мојот firzt време sellingon .Добив болни на кои се занимаваат со Крег листа назад испис a nd ebay не е за мене.Јас ветувам јас сум искрен и можете да ми се јавите на 2533803488. ОВА РАБОТИ QREAT И ПОТРАГАТА/век линк трошоци како 299. Ви БЛАГОДАРИМЕ ЗА наоѓање Даг.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата