• Свеж
Pendant Светла Тела, 5-Светлината Led-Интегрирана Pendant Светилка, Премија Меур Свет со Chromed Заврши, 4000K, 30W (180 Вати Еквивалент) CRI 90+, 2250lm, ETL Наведени

Pendant Светла Тела, 5-Светлината Led-Интегрирана Pendant Светилка, Премија Меур Свет со Chromed Заврши, 4000K,

DEN 2399.76
Достапно е за нарачката

Стока

✔ ВИСОКИ ПЕРФОРМАНСИ - Ова 5-приврзоци интегрирани LED светло не сијалица е потребно, CRI 90+, 30 W(180 вати еквивалент), 2250 Lumens.Во внатрешноста на лустерот виси светлина има 4000 K LED чипови нуди неутрален бела светлина. ✔ МОДЕРЕН ДИЗАЈН - Овој pendant светлина доаѓа со премиум меур стакло, како замрзнати мраз, дека го имитира шампањ меурчиња.Згора на се естетски, на меурчиња од различни димензии растера убаво на светлината што доаѓа од LED светилки кои ви даваат извонреден квалитет на светлината. ✔ ШИРОКА ПРИМЕНА - Ова 5-Pendant внатрешна светлина тела има современ изглед и го прави идеален за ходници, спални соби, foyer, кујна, дневна соба или на секој простор во вашиот дом. ✔ ЛЕСНО се ИНСТАЛИРА - Ова затворен pendant осветлување е лесно да се инсталира; ги вклучува сите монтажа хардвер за брза и лесна инсталација.Прилагодливи кабел висина до 169cm/66in, можете да креирате обликот ви се допаѓа со прилагодување на должината на кабелот. ✔ Професионална Услуга По Продажбата : Грижете се-free 3-Годишно против каков било дефект во материјали под нормална и услуга по соодветна инсталација.Ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт за поддршка ако ви треба било каква техничка помош.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата