• Свеж
Bonarty 10x Про лак Смена Капи Впие Исклучување Заврши Помине Уметност Совети Нокти

Bonarty 10x Про лак Смена Капи Впие Исклучување Заврши Помине Уметност Совети Нокти

DEN 191.76
Достапно е за нарачката

Стока

Со добра приспособливост, против пролизгување доволно издржливи за вашето секојдневно користење.Направени од меки силиконски материјал, без мирис, санитарен и еднократно.УВ гел/ акрилик/ помине совети/ лак може да се отстрани брзо и лесно.Лесен за користење : отворите оваа капа, а потоа ставање на впива влошки со чиста врз отвори капа, следната користење на оваа капа заврши на вештачки нокти и одржување на 5 до 10 минути.Погоден за професионални помине уметност и лични домашна употреба.Опис : - Направени од меки силиконски материјал, без мирис, санитарен и еднократно. - Лесен за употреба : отворен оваа капа, а потоа ставање на впива влошки со чиста врз отвори капа, следната користење на оваа капа заврши на вештачки нокти и одржување на 5 до 10 минути. - Со добра приспособливост, против пролизгување доволно издржливи за вашето секојдневно користење. - УВ гел/ акрилик/ помине совети/ лак може да се отстрани брзо и лесно. - Погоден за професионални помине уметност и лични домашна употреба.Спецификација : - Материјал : Силикон - Size : Прибл. 3.5x2cm/1.38x0.79inch Package Вклучува : 10 Парчиња Помине Уметност Впие Исклучување Капа.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата