• Свеж
AddFavor 100pcs Ковчег Помине Совети Балерина, Акрилик Лажни Ноктите Целосна Покрие Дополнителни Долго Притиснете на Шарени Flase Ноктите со Сјај за Wowen Девојки Нокти DIY Диз?

AddFavor 100pcs Ковчег Помине Совети Балерина, Акрилик Лажни Ноктите Целосна Покрие Дополнителни Долго Притиснете

DEN 117.36
Достапно е за нарачката

Стока

47 инчен; БР.35 инчен; БР.Различни Големина и Класичната Боја : 10 различни големини (0-9) за различни прсти, 10 совети за секоја големина. Чисти ноктите на било полски масло со acetone-базирани полски смена; 3. Се применуваат лепак за нокти; 5.Фантастичен Подарок : овие балерина ковчег лажни нокти, погоден за професионални помине техничар за нокти салон и DIY ноктите дома.45 инчен; БР.Исто така може да се користи за усна сјај, очи, лице, коса и тело, за да ви даде повеќе сјајна ефекти.39 инчен; БР.Буци Помине Сјајот 12 бои парична казна сјајот може да декорација на вашите природни нокти/ uv гел ноктите/ акрилни нокти.нашите Притиснете на Ноктите се направени од високо квалитетна ABS материјал, кој е дебели и цврсти доволно, ќе не е лесно да се наведнувам, доволно количество и избрани бои за да креирате сопствени помине уметност. 5 дневна бои, црна, природна, бела, зелена и црвена роза.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата