• Свеж
JJSPP 22 Долго Бран Бејзбол Капа Коса Перика Синтетички Капа Перика Косата Природно Продолжување Поврзете Прилагодливи Капа Перика за Жените Партија (Боја : Стил 1)

JJSPP 22 Долго Бран Бејзбол Капа Коса Перика Синтетички Капа Перика Косата Природно Продолжување Поврзете Прилагодливи

DEN 2212.32
Достапно е за нарачката

Стока

Предност : .Косата е најблиску до физички својства, изгледа и се чувствува многу како човечка коса.Со Бејзбол капа, стилски, погодна за речиси секој。.Многу стилски дизајн со природен изглед и мека на допир.Без игли или лента се потребни.Материјал : човечки hair Craft : Velcro Length : Коса должина : 22 inches Advantage : Косата е најблиску до физички својства, изгледа и се чувствува многу како човечка коса.Со Бејзбол капа, стилски, погодна за речиси секој。Многу стилски дизајн со природен изглед и мека на допир.Без игли или лента се потребни.Едноставна тока, веднаш се трансформира, убави и креативни, така што вашата убавина не е монотоно, дише, не спарно, лето не се плаши。Заштита : 1. Додадете малку шампон и нежно миење.2. Исплакнете ја темелно со ладна вода.3. Не чистење кога влажна; нека перика капе сува.4. Не користите curlers, фенови за коса или топлина-сет инструменти.5. Не може да се загрее.6. Ве молиме да се мијат со топла вода и шампон, исплакнете ги со ладна water Package вклучува : 1pcs Ззп / синтетички влакна .Забелешка : Бидејќи различни компјутери екранот бои на различни начини, вистински проект боја може да биде малку поинаков од сликата погоре.ви благодариме за разбирањето.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата