• Свеж
Auxision Шминка Сунѓери Поставите Фондацијата Мешалка за Течен, Крем и Прав,5 Pack

Auxision Шминка Сунѓери Поставите Фондацијата Мешалка за Течен, Крем и Прав,5 Pack

DEN 119.76
Достапно е за нарачката

Стока

ГОЛЕМА УПОТРЕБА : Шминка сунѓери за сите видови на козметика, фондацијата ББ крем, прав, concealer, изолација, течни, итн.ТОП КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ : Направен од чиста сунѓерот материјал за намалување на алергиите, меко чувство, и жив убавина сунѓер, лесно да се разликуваат.Шминка сунѓер е одличен избор за професионалци и почетници.Тоа е лесен за употреба, чиста.Добиете сунѓер за да се оптимизира вашата дневна шминка.ВЛАЖНИ И СУВИ УПОТРЕБА : Dab тоа нежно во шминка и отскокнување заедно на вашиот кожата на природен, беспрекорен изглед.Минимална апсорпција со максимален опфат и направена да трае.ОБНОВЛИВИ & ТРАЈНИ : Тоа е лесно да се чисти и да се исуши.Ние ви препорачуваме да се чисти по секоја употреба и да го замени вашиот шминка апликатори сунѓерот секои 2 месеци.СЕТ СОДРЖИ : 5 компјутери на мулти-боја на водена капка форма шминка сунѓери.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата