• Свеж
Iumer Часовник во Облик на Универзална Закачалка Виси Уреди за Ѕид Кујна, Спална соба Бања Виси,Темно Сина + Светло Сина

Iumer Часовник во Облик на Универзална Закачалка Виси Уреди за Ѕид Кујна, Спална соба Бања Виси,Темно Сина +

DEN 183.12
Достапно е за нарачката

Стока

Пакет : 1 пакет.Материјал : ABS.Производ Големина : Должина и ширина се за 2.87*1.97 инчен, грешка е за 0.39 инч.На врзуваат шамија закачалката е добар помошник за семејството и може да се откажам различни апарати за домаќинство предмети за да се намали забуната.Производот е направен од високо-квалитетна ABS пластика и лепак акрилик, со долга трајност и отпорност на вода.Опис : Материјал : ABSSize : Единица Мерка(Инчи) : Должина и ширина се за 2.87*1.97 инчен, грешка е за 0.39 инч.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата