• Свеж
muuxien Вратот Поддршка Подготвуваат Рака Прилагодлива Само за Греење Вратот Носила Топло Вратот Guard-Заштитник (Црна)

muuxien Вратот Поддршка Подготвуваат Рака Прилагодлива Само за Греење Вратот Носила Топло Вратот Guard-Заштитник

DEN 1104.00
Достапно е за нарачката

Стока

Удобно Материјал Направен од висок квалитет на платно + турмалин + авто-греење рака, се лесни, меки, кожни-пријателски, дише, удобно, топло и издржливи, многу е лесно да се носат.Здравствени Придобивки Деколте подготвуваат да може ефективно да dredge меридијани, подобрување на циркулацијата на крвта, промовирање на метаболизмот, и да помогне да го исчистите меридијани, подобрување на имунитетот.Една Големина одговара на Повеќето -51x11 cm/20x4.3inch, една големина одговара за повеќето од мажите и жените.Хуманитарната Работа Замор - Изградена-во постојан живот магнет и магнети работа на вратот поени,промовира циркулацијата на крвта и ослободување на нашата грлото на непријатност,особено откако ќе седат пред компјутер за долго време.Преносни и Лесен за употреба - доволно Мала за да се задржи во вашата чанта каде и да одат, тоа е секогаш во лесно се добие кога ви треба.Големина : 51x11 cm/20x4.3inch.Вратот Поддршка Подготвуваат Рака Прилагодлива Само за Греење Вратот Носила Топло Вратот Guard Protector Feature : Удобно Материјал Направен од висок квалитет на платно + турмалин + авто-греење рака, се лесни, меки, кожни-пријателски, дише, удобно, топло и издржливи, многу е лесно да се носат.Здравствени Придобивки Деколте подготвуваат да може ефективно да dredge меридијани, подобрување на циркулацијата на крвта, промовирање на метаболизмот, и да помогне да го исчистите меридијани, подобрување на имунитетот.Една Големина одговара на Повеќето -51x11 cm/20x4.3inch, една големина одговара за повеќето од мажите и жените.Хуманитарната Работа Замор - Изградена-во постојан живот магнет и магнети работа на вратот поени,промовира циркулацијата на крвта и ослободување на нашата грлото на непријатност,особено откако ќе седат пред компјутер за долго време.Преносни и Лесен за употреба - доволно Мала за да се задржи во вашата чанта каде и да одат, тоа е секогаш во лесно се добие кога ви треба.Големина : 51x11 cm/20x4.3inch Weight : 40g Package листа : 1 x Топло Вратот Guard Заштитник.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата