• Свеж
TNP Контролер Случај за PS5 Силикони Контролер Кожата Dualsense Маска + 8 Pro Палецот Костец Поставување Sony Playstation 5 Кожи Додатоци Кавер-Виолетова со Ергономски Текстура Зафа

TNP Контролер Случај за PS5 Силикони Контролер Кожата Dualsense Маска + 8 Pro Палецот Костец Поставување Sony

DEN 215.76
Достапно е за нарачката

Стока

Силиконска Кожа За PS5 Dualsense Контролер - Чувајте ги вашите контролер безбедно и заштитени во стил со овој силиконска кожа случај.Компатибилна со Playstation 5 Dualsense Контролер.Додадете прскање на боја на вашиот контролер и да се обезбеди инстант сите околу заштита од гребнатини, нечистотија, прав и маснотии се предизвикани од секојдневна употреба.Вклучува 4 Пара (8 Парчиња) На Различни Палецот Костец - За Ps5 Додатоци за подобрување на аналогни стап контроли & подобри precisions, неверојатно удобно и нежна за кожата.Мека и мазна на допир.Контролорот случај додава речиси и да нема дополнителна тежина, туку подобрување на текстурата.Го подобрува Играчкото Искуство - Контролор Зафат е ергономски дизајниран со текстура зафат за да се спречи лизгање кои инаку би можеле да доведат до мускулите вирус exerting напори за одржување на вашиот контролер од лизгање исклучите вашите раце.Кои едноставно се преведува на повеќе игри време и подобра игра претставата.Борбата Испотени Раце - Искуство нашата мека на допир силикони контролер маска, анти-пот површината која намалува рака замор и додава уште еден елемент на контрола, совршен за продолжен игри сесии.Прецизни се Намали за Совршено се Вклопуваат - Подобрена одговара прегратки вашиот контролер безбедно и cutouts за копчиња се точни.Прецизни се намали чува сите копчиња, предизвикувачи и connection пристаништа се лесни за пристап Направен од премиум силикони, тоа е не-токсични и мирис за слободни.Едноставен за инсталација и отстранување.Перат дизајн обезбедува соодветна хигиена и чистота.Оваа мека случај покрие ќе додадете прскање на боја на вашиот PS5 dual Sense безжичен контролер и да се обезбеди инстант целосна заштита од гребнатини, нечистотија, и маснотии се предизвикани од секојдневна употреба.Не се лизга површината е одличен за обезбедување на подобар зафат за да се подобри игри перформанси.Вклучува Про Висока Прецизност Покрена Палецот Капи, ви овозможува да се избере совршена џојстик чувствителност.Совршен за FPS стрелците, рефлекс, и техничка вештина интензивна игри.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата