• Свеж
Hermitshell Тешко ЕВА Заштитни Случај се Вклопува Anker 2-Генералот Астро Висок Капацитет E5 16750mAh / E4 13000mAh 3А Преносни Надворешна Батерија Полнач PowerIQ

Hermitshell Тешко ЕВА Заштитни Случај се Вклопува Anker 2-Генералот Астро Висок Капацитет E5 16750mAh / E4 13000mAh

DEN 198.96
Достапно е за нарачката

Стока

Hermitshell Тешко Патување Складирање Торба За Носење.Заштитете го вашиот омилен уред од испакнатини учениците и гребнатини.Направени за да ги собере Anker 2-Генералот Астро Висок Капацитет E5 16750m Ah / E4 13000m Ah 3А Преносни Надворешна Батерија Полнач Power IQ.Материјал : ЕВА ,Боја : Црна.За продажба е случај само (уред и додатоци се продаваат посебно).Hermitshell Тешко ЕВА Заштитни Случај се Вклопува Anker 2-Генералот Астро Висок Капацитет E5 16750m Ah / E4 13000m Ah 3А Преносни Надворешна Батерија Полнач Power IQ.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата