• Свеж
Рубикова членови на Екипажот: Моето Мало Пони Pinkie Pie Издание

Рубикова членови на Екипажот: Моето Мало Пони Pinkie Pie Издание

DEN 359.76
Достапно е за нарачката

Стока

Предизвици деца да се реши загатката.Дизајниран како Мојот Мал Пони Pinkie Pie карактер.Изборот Puzzlehead.Вклучува екранот стојат тело.Голема глава.Голем Предизвик.Со овој Рубикова Екипажот Puzzlehead, играчи може да се реши загатката што е обликуван како еден од нивните омилени Мојот Мал Пони ликови.Пресврт на парчиња и да се реши 2x2 Puzzlehead дизајниран како лицето на Pinkie Pie.Откако ќе заврши, поставете го колекционерски Puzzlehead на вклучени екранот стојат тело.Hasbro Игри и сите поврзани со термини се трговски марки на Hasbro.Рубикова се Користи под лиценца Рубикова Бренд Ltd.Сите права се задржани.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата