• Свеж
Roscloud@ 12V Автомобил Правосмукалка Мини Рачни 100W Висока Моќност Супер Вшмукување Влажни и Суви 4.5 М Кабелот за Напојување Гумени Тест Гуми Притисок Вшмукување Апсорб?

Roscloud@ 12V Автомобил Правосмукалка Мини Рачни 100W Висока Моќност Супер Вшмукување Влажни и Суви 4.5 М Кабелот

DEN 422.40
Достапно е за нарачката

Стока

★Долготрајни силна моќ : добар мотор одредува големо вшмукување, турбо мотор vacuums. ★Лесно да се чисти : школка ореви, семиња мелени, хартија фрагменти, монети и други вдишување сите. ▶ 100 W висока моќност, супер вшмукување; компактен мини тело дизајн, лесен за употреба и го носат; супер вшмукување, животински влакна, отпушоци од цигари, диња семе првут сите се;. ▶ 4.5 М кабелот за напојување, лесен за чистење на предната страна на кабината и багажникот; LED осветлување, темен агол осветлување;. ▶ Запалка приклучок за приклучокот, изградена-во осигурач за да се елиминира скриени опасности за да се заштити безбедноста на возилото; двоен мотор дизајн, независни вакуум моторни и независни гумени мотор.Име на производ : Автомобил Вакуум Cleaner Weight : 1300g Colour : Black Product големина : 38*12*12cm Type : Handheld Power : 100 WPower должина на кабелот : 4.5 MPower Набавка : DC12 VNoise : 70 децибели или less Function : инфлација, гуми притисок, мерење, осветлување, правосмукалка, вода absorption Use сцена : влажно и dry Accessories : домаќин, вшмукување млазницата, гумени устата, гумени hosenote : Ние вредност на шопинг искуство за секој клиент.Ако не сте задоволни со купување на овој производ за било која причина, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе го реши проблемот што е можно поскоро.Овој производ ќе ви биде доставен во рок од 10-20 дена и може да се врати во рок од 30 дена.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата