• Свеж
Ludress Ковчег Мат Лажни Ноктите Црна Личност Лажни Нокти Целосно Покривање Притиснете На Ноктите Секојдневно Партија на доградба на Акрилни Нокти, за Жени и Девојчињ

Ludress Ковчег Мат Лажни Ноктите Црна Личност Лажни Нокти Целосно Покривање Притиснете На Ноктите Секојдневно

DEN 143.76
Достапно е за нарачката

Стока

Лажни ноктите се направени од страна на не-токсични и заштита на животната средина акрил,употреба со ноктите лепак налепница, ќе не боли твоите раце,и тоа може да трае околу 1-2 недели.Целосна нокти е 24 КОМПЈУТЕРИ дизајниран лажни нокти со слободни помине лепак налепница и мини нокти датотека.Ќе може да го изберат најсоодветен лажни нокти според големината и должината на ноктите, тоа може да биде приспособен и изменети со сечење или пополнување надолу ноктите на вашиот preffered должина.Лажни ноктите со уникатен дизајн обезбедува вашиот ноктите одличен и луксузен изглед.Одличен подарок идеја за вашата љубов еден и дизајн свој ноктите за свадба, партија или викенд датира.Совршен избор за вашата помине модата.DIY лажни нокти се удобен и ефикасен ефект на DIY дома за 3 минути е иста како онаа на ноктите салон на 30 минути.Кога ќе ги користат лажни нокти, лак вашите нокти со алкохол однапред да ги задржиме чиста и здрава.Ве молиме имајте предвид дека вистинската боја може да се разликува малку од онлајн сликата поради монитор во боја settings.Пакет 24 компјутери лажни nails1 лист помине налепница 1 buc случаен боја на ноктите датотека Како да се користи лажни nail1.Го изберат правото големина за вашите нокти 2.Употреба на нашите бесплатни нокти датотека за полски вашите нокти едноставно,чисто и суво вашите раце за подобро се вклопуваат. 3.Изберете соодветен двострано лепливи ленти и употреба на ножици да се отсечени несоодветни делови.Притиснете 1 компјутер двострано нокти налепници на задната страна на лажни нокти(или ви користат сопствени помине лепак). 4.Се изложуваат на гел и се држи вашиот лажни нокти на тоа. 5.Датотеката и обликот на вашите нови нокти, ако е потребно.Совети за отстранување 1.Стави вашите нокти во топла вода за 2 минути кој ќе се отстранат ноктите налепница полесно. 2.Не го отстраните нагло која може да остави некои жигот на нокти налепници на вашите нокти површината.Во тој случај,можете исто така да се исчисти остане нокти налепници со вода.Прашања кои имаат потреба од внимание 1.Ве молиме чисти вашата смрт ноктите и кожата. 2.Користење на ноктите clippers да се намали вашите долги нокти. 3.Ве молиме обидете се да не се носат нашите лажни ноктите кога миење садови,машина за перење облека и други долгорочни работа во вода. 4.Ние само се обезбеди двострано помине stickters,не течен лепак (бидејќи не се обезбеди превоз и безбедносни причини).

Особините

Најдобрите понуди во категоријата