• Свеж
CAMOLO Vlogging Комплет YouTube Камера за Vlogging Видео Создателот Комплет Микрофон за iPhone Видео Снимање со Светлина + Микрофон + Tripod + Phone Држач за Vlogging/YouTube/Tiktok/Facebook/Камера

CAMOLO Vlogging Комплет YouTube Камера за Vlogging Видео Создателот Комплет Микрофон за iPhone Видео Снимање

DEN 863.76
Достапно е за нарачката

Стока

94 во, широко за најмногу се користат паметни телефони. ▶【Паметен телефон Видео Екипаж Комплет со Светлина】 6000 K LED Светло : 49pcs светилка мушка дава светлина 6000 K боја температура и 5 W излезна моќност, напојува со 2pcs АА батерии(не се вклучени), за посветла и единствен видео осветлување. 1 * Количка За Tripod Застане. 1 * Далечински Управувач.Топ ладно чевли планината овозможува брз микрофон и LED светло монтажа.Напојување : 2 парчиња АА батерии(Не се вклучени).Се наоѓате.Осетливост : -42d B±3d B.Совршен vlog комплет е направен за Tik Tok, Блог, Vlogging, Снимање, You Tube видеа, Кино, Facebook live-стриминг и повеќе. ▶【Важно Истакна】Прашање не може да се идентификува : ве Молиме контактирајте со сервисот за поправка или услуга за замена во времето.ПРАШАЊА и одговори за Пакување Листа?.Напон : 1-10v.5 m) : Бела светлина ≥500 Lux. ▶【Универзален Телефон Менгеме】телефонот носителот стегање опсегот е околу 6.Зачестеност Одговор : 100 Hz-16k Hz.Работно Време : 60 минути на максимална излезна моќност.2 kΩVoltage : 1-10v Size : 90*28*60mm (3.Микрофон.Трансдуцерот Тип : Electret condenser Polar Шема : Супер-cardioid Frequency Одговор : 100 Hz-16k Hz Sensitivity : -42d B±3d BImpedance : 1-2. 1 * Микрофон.Нашиот производ линија вклучува широк опсег на камерата tripods, патека камера и додатоци. ▶【Широко Апликација】 паметен Телефон видео комплет е компактен, сестрано, и лесно да се постави.Големина : 65*65*28mm. 1 * Ладно Чевли Телефон Менгеме.Главен Материјал : Висок квалитет ABS.Отпорност : 1-2.Тоа ги поддржува сите паметни телефони кои доаѓаат со 3.Поларните Шема : Супер-cardioid.Згора на тоа, тоа ќе биде добар избор како подарок за Божиќ,ноќта на Вештерките,денот на Благодарноста,Ден на Мајката,Brithday,Свадба ,Нова Година и сл.Трансдуцерот Тип : Electret кондензаторот. 1 * 3,5 мм TRS Кабел(За camara).Најдобро што може да биде!.Моќност : 5 W.Светилка Мушка Количина : 49pcs.5 mm аудио влез џек.На CAMOLO LED Светло.ние ќе се потрудиме да ви помогнат да се реши проблемот. 1 * LED Светло во Видео.Тежина : 70g.5 m) : Бела светлина ≥500 Lux Power : 5 W.Она што е поважно,Со цел да се обезбеди поцелосна корисничко искуство,нашите производи се постојано надградување и подобрување,секоја од точките е постојано тестирани подобрување, со внимателно дизајнирани и спакувани за да се присутни на клиенти кои ни веруваат во совршена состојба.; таа исто така работи и за Canon Nikon, Sony итн.Температура на бојата : 6000 K(±200 K). 1 * 3,5 мм TRRS Кабел(На телефон). 1 * Количка за Tripod Stand1 * Ладно Чевли Телефон Clamp1 * Microphone1 * LED Видео Light1 * Далечински Control1 * 3,5 мм TRRS Кабел(На телефон)1 * 3,5 мм TRS Кабел(За camara).Главен Материјал : Висок квалитет ABSLamp Мушка Количина : 49pcs Color Температура : 6000 K(±200 K)Напојување : 2 парчиња АА батерии(Не се вклучени)Работно Време : 60 минути на максимална моќност output Size : 65*65*28mm Weight : 70g Illuminance(0.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата