• Свеж
Уморни како Auntie-Нова Тетка Подароци, Auntie Подароци,,Тетка Шминка Торба,Смешни Шминка Торба за Нови Тетка,Смешна Тетка подароци,Auntie подароци од Внука,Внук,Најдобра Те

Уморни како Auntie-Нова Тетка Подароци, Auntie Подароци,,Тетка Шминка Торба,Смешни Шминка Торба за Нови Тетка,Смешна

DEN 119.76
Достапно е за нарачката

Стока

Двострано printied, водоотпорен слој, за да се обезбеди висок квалитет на сликите кои ќе останат живи со секојдневна употреба.Големина : 9."W x 7"Х. Col Color : Како слика покажува, кој во елегантен црн патент со сребрена pullor : Природни Беж, кој во елегантен црн патент со сребрена се повлече.Материјал : 100% Водоотпорен материјал и лен.Овие кеси се големи подароци, кои се едноставни и standout.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата