• Свеж
JGR Нео Хром Предниот Браник Забавува Кука Гром на Алуминиум Спорт Трки Додатоци Забавува Око Кука Зглоб Компатибилен со Мини Купер R50 R51 R52 R53 R55 R56 R57 R58 R59 1 Генералот & 2

JGR Нео Хром Предниот Браник Забавува Кука Гром на Алуминиум Спорт Трки Додатоци Забавува Око Кука Зглоб Компатибилен

DEN 479.76
Достапно е за нарачката

Стока

Забавува Кука Направени со висок квалитет T6061 палка алуминиум во елоксирани заврши.Тема големина е направен за да директно одговара на вашиот автомобил модел.Песна стил забавува кука да се акцент на спортски изглед на вашето возило.Забавува кука Компатибилен со 2002-почетокот на 2006 година 1 Генералот МИНИ Купер R50 R51 R52 R53, Подоцна 2006-2013 2 Генералот МИНИ Купер R56 R57 R58 R59. Ова е JGR Марка Бренд, производ, ексклузивно достапен во JGR.Забавува Кука Компатибилен со 2002-почетокот на 2006 година 1 Генералот МИНИ Купер R50 R51 R52 R53 Later 2006-2013 2 Генералот МИНИ Купер R56 R57 R58 R59.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата