• Свеж
ewrTM00sdQ Женско Куче Пелена, Petcare Цветни Печати Полиестер Кутре Панталони, Анти-Малтретирањето Две Нога Шорцеви Сина, Розова M

ewrTM00sdQ Женско Куче Пелена, Petcare Цветни Печати Полиестер Кутре Панталони, Анти-Малтретирањето Две Нога

DEN 113.04
Достапно е за нарачката

Стока

Висок квалитет на Полиестер ткаенини може да ви обезбеди кожата-пријателски [S] Половината 24-34cm/9.45-13.39", Препорачуваме 2kg-4kg; [M] Половината 27-36cm/10.63-14.17", Препорачуваме 4kg-6kg; [L] Половината 29-42cm/11.42-16.54", Препорачуваме 6kg-9kg (Прибл.).Опис : Тоа е заштитна милениче долна облека панталона која може да се спречи вашиот женски куче миленичиња од вознемирување на други кучиња.Кој шарени цвет дизајн, миленичиња долна облека панталона може да се користи за украсување на вашето домашно милениче да биде прекрасна.На пелена е изработен од полиестер материјал.Постојат пет пелена големини на XS, S, M, и Л. Таа е погодна за куче, куче, мачка, итн.Точка Име : Пет Diaper Material : Polyester Size Детали : [Нашите Големина XS] Половината : 16cm-18cm/6.3"-7.09" (Прибл.), Се препорачува Тежина : 0kg-2kg (Прибл.) [Нашите Големина S] Половината : 24cm-34cm/9.45"-13.39" (Прибл.), Се препорачува Тежина : 2kg-4kg (Прибл.) [Нашите Големина M] Половината : 27cm-36cm/10.63"-14.17" (Прибл.), Се препорачува Тежина : 4kg-6kg (Прибл.) [Нашите Големина L] Половината : 29cm-42cm/11.42"-16.54" (Прибл.), Се препорачува Тежина : 6kg-9kg (Прибл.)Белешки : ве Молиме погледнете ги нашите големина на табелата и да го изберат правото големина.Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Пакетот Вклучува : 1 x Милениче Пелена.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата