• Свеж
tegongse Милениче Сад Симпатична Мачка Уши во Облик на ' Рбет се Заштити Еден/15° Вертикален Двојно Чинии

tegongse Милениче Сад Симпатична Мачка Уши во Облик на ' Рбет се Заштити Еден/15° Вертикален Двојно Чинии

DEN 1032.00
Достапно е за нарачката

Стока

Лесно да се извади тоа да се мијат и се чува чист.Основата е подигната и 15° поместување сад е дизајнирана за заштита на цервикален ' рбет.Висок квалитет materical,повеќе трајни и стабилни кога го користите,одлична за малку куче и мачка.Течење доказ,спречува чаши од clattering или протекување низ и downstairs,стареење и повредени.Димензии : Должина : стан.26.5 cm/10.43 во;Висина : стан.8 см/3.15 во;Дијаметар : стан.13 cm/5.12 во.Спецификација : Тип : Пет bowl Model : D : D : Двоен сад;S : Еден bowl Material : Plastic Color : Бела;Розова;Blue Size : Должина : стан.26.5 cm/10.43 во;Висина : стан.8 см/3.15 во;Дијаметар : стан.13 cm/5.12 in Quantity : 1 Сет Забелешка : ве Молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакетот вклучува : 1 Сет x Сад.

Особините

Type:
Pet bowl
Model:
D
Material:
Plastic
Color:
White;Pink;Blue
Size:
Length
Quantity:
1 Set
Note:
Please allow 0-1cm error due to manual measurement. pls make sure you do not mind before you bid. :
Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Thank you! :
Package includes:
1 Set x Bowl :

Најдобрите понуди во категоријата