• Свеж
МАЧКА 50 1 1/2 Кол I. D. Продолжен Дофат Солидна КРАЈОТ Мелница Алатка Носителот 1.5 1.50 1.500

МАЧКА 50 1 1/2 Кол I. D. Продолжен Дофат Солидна КРАЈОТ Мелница Алатка Носителот 1.5 1.50 1.500

DEN 309.60
Достапно е за нарачката

Стока

ВИЕ СТЕ КУПУВАЊЕ НА PICTUREDTOOL ДРЖАЧОТ.СЕ ПРОДАВА ОД M & J ИНСТРУМЕНТАЛНО LLCDAYTON, OHIOPRODUCT СПЕЦИФИКАЦИИ И / ИЛИ ОЗНАЧУВАЊЕ : СОСТОЈБА : USEDABOUT 9" PROJECTIONSIZE / ЕТИКЕТИРАЊЕ : ПРЕЦИЗНОСТ КОМПОНЕНТИ 1 1/2 ВНАТРЕ ДИЈАМЕТАР МАЧКА-50-1.500-9 MANUFACTURER / БРЕНД : ПРЕЦИЗНОСТ COMPONENTSTHANK ВАС ЗА ВАШИОТ БИЗНИС!ЛОКАЦИЈА : WB4-2-5-4.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата