• Свеж
Оригиналниот iPhone XR Екран Замена, Пред Надворешниот Леќи од Стакло Екран Замена Поправка Комплет за Apple iPhone XR Серија

Оригиналниот iPhone XR Екран Замена, Пред Надворешниот Леќи од Стакло Екран Замена Поправка Комплет за Apple

DEN 376.32
Достапно е за нарачката

Стока

ВИСОК КВАЛИТЕТ на ЗАМЕНА на ЕКРАНОТ (СТАКЛО САМО - НЕ се ВКЛУЧУВААТ OLED) замена на екранот вклучени во овој комплет е направен од многу висок квалитет на стакло.Пред Надворешниот Екран Леќи од Стакло за Замена на Комплет за Поправка за i Phone XR 6.1 инчи,го Замени Вашиот Напукнато Или Изгребан Екран Леќи од Стакло Совршено.Пакетот Вклучува 1pcs Пред Објективот Стакло Замена за i Phone XR, селотејп, Алатки Комплет, 1 Пар Пинцети И 1 Тркалаат Микро Жица Екранот за да ги Одвоите.Ова е исклучително техничка постапка, ве молиме да се запознаете со процесот прво, пред да ја купите оваа група и пред да се обидете сами : Ние не може да преземе никаква одговорност за настанати штети за време на замена процес.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата