• Свеж
ЈП Приклучиш на Дупка Snap-in Лизгачки Покрие Пластични Лесна Капи Сина за Метал Лист ¢45 10pcs

ЈП Приклучиш на Дупка Snap-in Лизгачки Покрие Пластични Лесна Капи Сина за Метал Лист ¢45 10pcs

DEN 660.00
Достапно е за нарачката

Стока

Snap вметнување функција, дупка треба да биде малку помала од дијаметар на приклучокот дупка совет.По завршувањето plug покритие за дупки, убаво декорација.Материјал : Пластика; Боја : Сина.Флеш Т-приклучоци се користат за покривање на дупките на метални листови, snap-in во функција.Се инсталира лесно и безбедно.Опис : snap-in приклучок е специјално дизајнирана да ги покрие дупките на било која површина, но повеќето посебно на метални листови.Карактеристики : Материјал : Пластика.Боја : Сина.Напомени : ве Молиме внимателно проверете ја големината на дупка и да се купи дупка plug малку поголем од дупка себе за да им овозможи на snap-in во функција.Ако дупка е поголем можеби ќе треба некои лепак за да бидете сигурни дека поклопецот се држи до површината.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата