• Свеж
10PCS Аналогни Џојстик Палецот Стапови Костец Капа за PS3, PS4 PS2 Xbox 360 Xbox Еден Wii Игра Контролер (Жолт)

10PCS Аналогни Џојстик Палецот Стапови Костец Капа за PS3, PS4 PS2 Xbox 360 Xbox Еден Wii Игра Контролер (Жолт)

DEN 1946.40
Достапно е за нарачката

Стока

Применлив модел : PS3, PS4, Xbox 360, Xbox Еден, Wii.Пакет : 10 КОМПЈУТЕРИ x Палецот стап Капа.Поправка на вашиот Палец Стапови Капа за додаде Зголемување на различноста.Ве молиме бидете сигурни дека тоа е модел и тип на производ што треба, ви посакувам пријатен шопинг.Боја : Жолта.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата