• Свеж
uxcell 10pcs DC 3V 3500RPM Пејџер Мобилен Телефон Микро на Вибрации на Моторот 4mm x 8мм

uxcell 10pcs DC 3V 3500RPM Пејџер Мобилен Телефон Микро на Вибрации на Моторот 4mm x 8мм

DEN 239.76
Достапно е за нарачката

Стока

Земја на Производство : КИНА; Материјал : Електрични Part.Net Тежина : 8g; Пакет Содржина : 10 x Вибрации на Моторот.Отценети : DC 3 V; Ротари Брзина : 3500 PRM.Осцилатор Големина : 4 x 2mm/ 0.16 x 0.08 инчен(D*H).Големината на телото : 4 х 8мм/ 0.16 x 0.31 инчен(D*H).Бренд нови Работи напон : 2. 5 4. 0 VDC Номинална напон : 3. 0 VDC Номинална брзина на роторот : 3500 RPM Номинална струја : 70m A Max, Почнувајќи струја : 90m A Max, Почнувајќи напон : 2. 3 V DC Max Изолација отпор : 10 Mohm Мин Насоката на ротација : произволни насока Може да се управува во која било насока едноставно обратна напојување поларитетот Димензии : 4mm х 8мм(D*H) Направени за вибрации на сигнали во мобилни телефони и пејџери Доаѓа со отстранлив гума за подигање со две води.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата