• Свеж
PULABODurablePet Куче Пелена Физиолошки Панталони Перат Женско Куче Санитарни Шорцеви Гаќи Менструација долна облека Кратко,М Трајни и Полезни

PULABODurablePet Куче Пелена Физиолошки Панталони Перат Женско Куче Санитарни Шорцеви Гаќи Менструација долна

DEN 1677.60
Достапно е за нарачката

Стока

Заштитна & Clearning.Брзо Се Мијат & Сува.Идеален начин да се помогне да се заштитат теписи, подови, и дома мебел од оштетување, дамки, и мирис предизвикан од пет урина, крв и измет.Хуманизирано дизајн и брзо сушење материјал, па го носат и средства за чистење повеќе погодно.Нека вашето куче удобно преку менструалниот период.PULABODurable Pet Куче Пелена Физиолошки Панталони Перат Женско Куче Санитарни Шорцеви Гаќи Менструација долна облека Кратко,М Трајни и Корисни. -.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата